Przez admin

Deepcool – sprzęt dla prawdziwych entuzjastów

Deepcool – komponenty dla pasjonatów

Oferta marki Deepcool zawierająca w sobie obudowy do komputerów, wodne i powietrzne systemy termiczne, wentylatory do tworzenia własnych konfiguracji oraz zasilacze zachwyci pasjonatów własnoręcznego składania komputerów. Doskonałe, funkcjonalne i piękne produkty marki perfekcyjnie wpisują się w kanon urządzeń idealnych do umieszczenia ich w swoim komputerze. Ich wysoka jakość i precyzja wykonania zachwyci nawet największych komputerowych zapaleńców. 

Obudowy komputerowe Deepcool. 

Korpusy komputerowe Deepcool poza pięknym designem i precyzją wykonania charakteryzują się również ogromną możliwością rozbudowy i kompatybilnością z pełną gamą komputerowych komponentów takich jak procesory, czy karty graficzne. Synchroniczne systemy podświetlenia wielopunktowego pozwalają na jednoczesną zmianę koloru podświetlenia w różnych częściach systemu, poprawiając estetykę całego urządzenia. Konstrukcja uwzględniająca ułożenie komponentów oraz system aranżacji kabli pozwolą Ci na uzyskanie estetycznego i schludnego efektu, a elementy wykonane z ażurowego plastiku oraz hartowanego szkła pozwalają eksponować kluczowe elementy konstrukcji komputera tak, by ta mogłaby być Twoją dumą. 

Wodne i powietrzne systemy chłodzące Deepcool

Wodne systemy chłodzące Deepcool są najbardziej popularnymi produktami marki. Wyposażone w zamknięte układy chłodzenia wodnego, posiadają antywyciekową technologię, która pomaga zachować bezpieczeństwo i odpowiednie chłodzenie systemów. Owa technologia pomaga systemowi automatycznie osiągać równowagę ciśnienia zapewniając tym samym bezpieczeństwo i wyznaczając zupełnie nowy standard systemów chłodzenia cieczą. Systemy powietrzne natomiast, posiadają większe niż typowe łopatki aluminiowe zapewniające najlepszą wydajność cieplną na rynku. Miedziane podstawy wentylatorów wyposażone są w solidnie przylutowane ciepłowody w celu poprawy przewodzenia ciepła od procesora do radiatora, co zapewnia optymalną temperaturę urządzenia. 

Zasilacze Deepcool 

Zasilacze marki Deepcool zapewniają bardzo efektywne zasilanie utrzymując przy tym odpowiedni poziom kosztów. W celu zapewnienia minimalnego wytwarzania hałasu oraz efektywnego zasilania produkty Deepcool korzystają z topologii pełnego mostu LLC z konwersją DC-DC. Tworzone w celu sprostania wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników zasilacze są zgodne z zasadami Intel PSU, obsługując funkcję natychmiastowego wybudzania z trybu uśpienia lub czuwania.

Zbuduj komputer swoich marzeń z Deepcool

Kompilacja produktów marki Deepcool pozwoli Ci na komfortowe i efektywne złożenie desktopu odpowiadającego Twoim potrzebom. 

Przez admin

Ile zapłaciłem za przeprowadzkę do Warszawy?

Życie wymaga od nas podejmowania niełatwych decyzji. Jedną z nich jest przeprowadzka do innego miasta. Zmiana miejsca zamieszkania może wiązać się z poszukiwaniem lepszej pracy, albo z założeniem rodziny. W moim przypadku motorem była korzystna oferta pracy. Spakowanie całego dobytku do kartonów tak, aby nic się nie stłukło i nie zgniotło to jedna strona medalu. Istotne jest też wybranie odpowiedniej firmy, która przewiezie rzeczy, a ta usługa nie nadwyręży za mocno domowego budżetu.

Ile kosztują usługi przeprowadzkowe?

Za przeprowadzkę międzymiastową zapłacimy zdecydowanie więcej niż za przewiezienie rzeczy w obrębie jednego miasta. Usługa przeprowadzkowa kosztowała mnie 250 złotych plus 1,5 złotych za każdy kilometr. W tej cenie otrzymałem samochód dostawczy wraz z pracującym kierowcą i pomocnikiem. Cena nie była wygórowana. Szczególnie, że jako zleceniodawca nie musiałem ani znosić, ani wnosić ciężkich kartonów. To naprawdę duża oszczędność czasu i zdrowia, ponieważ nieumiejętne noszenie ciężkich przedmiotów może skończyć się kontuzją.

Czy jestem zadowolony z usługi?

Zdecydowanie każdemu polecam znalezienie dobrej firmy przeprowadzkowej i zatrudnienie fachowców. Samodzielne przenoszenie kartonów i przewożenie ich własnym samochodem osobowym przemierzając tę samą trasę co najmniej kilka razy to koszmar, którego lepiej uniknąć podczas przeprowadzki. Dzięki specjalistom można uniknąć sporego zamieszania, a także uszkodzenia przedmiotów podczas transportu. Gdybym miał podejmować znowu decyzję o przeprowadzce, to po raz kolejny zdecydowałbym się na zatrudnienie firmy.

Przez admin

Czy firma, którą wynająłem oferuje ubezpieczenie?

Na początku roku korzystałem z pomocy firmy przeprowadzkowej, która oferowała mi ubezpieczenie od przeprowadzki. Początkowo myślałem, że jest to zbyteczne i nie ma sensu korzystać z tego udogodnienia. Po rozmowie z pracownikami firmy zmieniłem zdanie. Dowiedziałem się, że w przypadku niepoprawnego spakowania pudła przeze mnie, które rozerwie się podczas przenoszenia, będzie problem. Podpisałem umowę z firmą od przeprowadzki, w której zawarte było już ubezpieczenie. Wszelkie spakowanie i zabezpieczenie rzeczy spadło na firmę. Do jej obowiązku należało takie zabezpieczenie mojego mienia, aby nic się nie stało. Nie musiałem się zamartwiać, czy coś się zbije czy uszkodzi. W przypadku jakiegoś defektu, firma ponosi pełną odpowiedzialność na szkody na moim dobytku. To duża ulga dla mnie. Czułem się bezpieczny. Ubezpieczenie chroni też przed kradzieżą rzeczy albo uszkodzeniem w trakcie jakiegoś zdarzenia na drodze. Nigdy nie mamy pewności, czy samochód przewożący nasz dobytek nie ulegnie wypadkowi, czy coś złego na drodze się nie wydarzy. Jeżeli ubezpieczymy się na czas przeprowadzki, śpimy spokojnie, mamy pewność, że nie zostaniemy z problemem sami. Ubezpieczenie od przeprowadzki jest dobrowolne, możemy skorzystać z niego lub nie. Ja wybrałem to pierwsze rozwiązanie i nie żałuję. Swoją ostatnią przeprowadzkę wspominam dobrze, nie martwiłem się o nic, a ponadto czułem spokój, że firma przeprowadzkowa czuwa nad wszystkim. Bezpieczna przeprowadzka to jest to, czego oczekiwałem i tak się stało.

Przez admin

Jak zabezpieczyć cenne rzeczy na czas przeprowadzki?

Takie pytanie często zadają mi znajomi, którym opowiadam o swojej niedawnej przeprowadzce. Podjęcie decyzji od przeprowadzeniu się do nowego mieszkania, wiązało się z szeregiem czynności. Rozpocząłem wszystko od segregowania rzeczy: książki, dokumenty, szkło, meble i sprzęty AGD i RTV. Zdobyłem solidne pudła. Do każdego z nich włożyłem inny rodzaj rzeczy. Pudła zabezpieczyłem grubą i szeroką taśmą.Każde pudło zostało podpisane, aby przy rozpakowywaniu wiadomo było, gdzie co jest. Największy problem miałem z cennymi rzeczami, takimi jak kryształy, wazony, szklanki i wszelkie naczynia szklane. Wszystko zostało dokładnie owinięte w folię bąbelkową. Użyłem jej bardzo dużo, bo chciałem mieć pewność, że podczas transportu nic złego się nie stanie. Ekipa przeprowadzkowa, którą wynająłem, pomogła mi jeszcze w dodatkowym zabezpieczeniu rzeczy. Panowie sprawdzili, czy pudła są dobrze zabezpieczone, czy nic się nie rozsypie i nie rozerwie podczas przenoszenia. W niektórych pudłach potrzebna było dodatkowe zabezpieczenie w postaci jeszcze dokładniejszego oklejenia opakowania. Dzięki temu, że podpisałem pudełka, fachowcy od przeprowadzki wiedzieli, jak się obchodzić z pudełkami, w których były szklane rzeczy. Do zabezpieczenia pudeł przed transportem na pewno potrzeba dobrych tekturowych pudeł, szerokiej taśmy, ale pomocny może być również sznurek. W przypadku szklanych rzeczy korzystałem ze sznurka i dodatkowo włożyłem wkładkę z płyty pilśniowej na spód, aby mieć 100% pewność, że dno nie odleci podczas przenoszenia.