Ile zapłaciłem za przeprowadzkę do Warszawy?

Życie wymaga od nas podejmowania niełatwych decyzji. Jedną z nich jest przeprowadzka do innego miasta. Zmiana miejsca zamieszkania może wiązać się z poszukiwaniem lepszej pracy, albo z założeniem rodziny. W moim przypadku motorem była korzystna oferta pracy. Spakowanie całego dobytku do kartonów tak, aby nic się nie stłukło i nie zgniotło to jedna strona medalu. Istotne jest też wybranie odpowiedniej firmy, która przewiezie rzeczy, a ta usługa nie nadwyręży za mocno domowego budżetu.

Ile kosztują usługi przeprowadzkowe?

Za przeprowadzkę międzymiastową zapłacimy zdecydowanie więcej niż za przewiezienie rzeczy w obrębie jednego miasta. Usługa przeprowadzkowa kosztowała mnie 250 złotych plus 1,5 złotych za każdy kilometr. W tej cenie otrzymałem samochód dostawczy wraz z pracującym kierowcą i pomocnikiem. Cena nie była wygórowana. Szczególnie, że jako zleceniodawca nie musiałem ani znosić, ani wnosić ciężkich kartonów. To naprawdę duża oszczędność czasu i zdrowia, ponieważ nieumiejętne noszenie ciężkich przedmiotów może skończyć się kontuzją.

Czy jestem zadowolony z usługi?

Zdecydowanie każdemu polecam znalezienie dobrej firmy przeprowadzkowej i zatrudnienie fachowców. Samodzielne przenoszenie kartonów i przewożenie ich własnym samochodem osobowym przemierzając tę samą trasę co najmniej kilka razy to koszmar, którego lepiej uniknąć podczas przeprowadzki. Dzięki specjalistom można uniknąć sporego zamieszania, a także uszkodzenia przedmiotów podczas transportu. Gdybym miał podejmować znowu decyzję o przeprowadzce, to po raz kolejny zdecydowałbym się na zatrudnienie firmy.

Przez admin Poradnik